Jak zrušit inzerát na stavební míchačku? Už je prodaná

Založit novou diskusi
Hlavní strana diskuse
Uživatel

Smetana

Před několika dny jsem tady založil inzerát, kde nabízím k prodeji stavební míchačku. Prodal jsem míchačku z tohoto inzerátu, už to není aktuální. A chci z těchto stránek zrušit inzerát. Aby mi již nevolali a nepsali jiní zájemci. Jak to mám udělat? Děkuji za odpověď.

Uživatel

Admin

Není problém, inzerát mohu obratem smazat. O který inzerát se jedná? Pošlete mi prosím jeho odkaz, nebo titulek. Případně pod jakým jménem/emailem byl podán? Obratem jej odstraním. Děkuji.

Uživatel

Smetana

Jedná se o inzerát, který má nadpis: Prodám stavební míchačku. Jako bydliště je vyplněn Uherský Brod, cenu za ni požaduji 3000 Kč. Inzerát byl podán 31.3.2015. A je podán pod mým jménem Smetana. Určitě jej velmi snadno najdete, je na druhé pozici v pořadí. Děkuji za odstranění.

Uživatel

ADMIN

Váš inzerát jsem odstranil. Děkuji.

Uživatel

ADMIN

Pokud by někdo další měl v budoucnosti zájem o odstranění inzerátu, tak sem prosím pošlete odkaz na daný inzerát. Případně pod jakým jménem/emailem jste jej založili. Mám nastavené upozornění na tuto diskusi. Takže pokud někdy v budoucnu se zde objeví nový příspěvek, tak o něm budu ihned vědět.

Uživatel

Filip Jindra

Dobrý den, poptávám nabídky na odprodej použité stavební míchačky. Koupím míchačku s cenou do 2000 Kč. Jsem z Českých Budějovic. Můj email je jindra.fi@gmail.com. Telefon 737 257 824. Děkuji Vám za zaslání nabídek.

Uživatel

Hana Sováková

Prosím, odstraňte inzerát s názvem "Stavební míchačka 120 litrů, 380V" podaný 15.6.2016. Míchačka byla prodána. Email inzerenta: otan43@seznam.cz Děkuji. Hana Sováková

Uživatel

ADMIN

Hana Sováková: Děkuji za upozornění. Vaši míchačku jsem v inzerci označil jako prodanou.

Uživatel

Ladislav Melichar

Dobrý den, prosím o odstranění inzerátu https://www.stavebnimichacky.cz/prodam-michacku-na-2-kolecka-smesi-bazar-14705723084451/, byl přidán pod e-mailem: janamelich1946@seznam.cz. Děkuji.

Uživatel

Stanislav Zmátlo

Prosím o odstranění inzerátu, jehož odkaz posílám Stavební míchačka na prodej, bazar - Rumburk (Ústecký kraj) důvod - už je prodána mail: stenli.1@seznam.cz. Děkuji S. Zmátlo

Uživatel

Martin Z.

Dobrý den prosím o odstranění inzerátu z 23.04.2017 s názvem MÍCHAČKA NA BETON NA 5 KOLEČEK, děkuji.

Uživatel

Josef Jelínek

Dobrý den, Tímto žádám o odstranění inzerátu https://www.stavebnimichacky.cz/stavebni-michacka-sm-125-objem-125-litru-bazar-14472797481031/ Míchačka se úspěšně prodala. S pozdravem a díky, Jelínek Jelinek.ovcary@seznam.cz

Reagovat na toto téma

Jméno
Text
Napište číslicí "třicet jedna":
Stavební Míchačky - www.StavebniMichacky.cz
2009 - 2024