Stavební Míchačka Limex - Levně na prodej

Limex je záhřebská firma zaměřená na výrobu míchaček, stavebních koleček a lešení. V současnosti vyváží své výrobky do více než třiceti zemí. Pokud zvolíte tuto značku, tak největší výhoda je ve velice nízkých cenách. Co se týče bytelnosti a odolnosti, tak zde již tolik nevyniká. Máte-li takové požadavky, tak doporučujeme jiné výrobce z nabídky.

Stavební míchačka Limex

Poznávacím znamením míchaček Limex je oranžová barva a méně pevná konstrukce. Zatímco jiné značky (Umacon, Atika) sázejí právě na trvanlivost a odolnost, tak Limex míří na cenu. Jedná o jednu z nejlevnějších značek na tomto trhu. Lze ji doporučit v případě, pokud bude sloužit jen na občasné použití v domácnosti. Případně na stavbu rodinného domu. Je ovšem nutno počítat s tím, že bude jen na jedno použití - pokud ji budete používat po dobu 2 až 3 let, tak ji následně již pravděpodobně neprodáte. Nicméně svoji službu odvede velmi dobře a za dobrou cenu. Pro veliké stavební firmy nelze doporučit žádný z nízko-objemových modelů až na poslední.

Nabídka stavebních míchaček

Všechny výrobky jsou zařazeny do jedné z kategorií, podle objemu bubnu. Stroje s nejmenším bubnem jsou vhodné pro občasné použití. Největší naopak najdou uplatnění při stavbě celého domu. Ceny zohledňují zejména objem a výkon motoru.

Limex CM 125 - objem 125 litrů

V této kategorii lze zvolit ze dvou provedení vyklápění bubnu - pomocí otočného kola případně páky, která umožňuje třepání s bubnem pro důkladné vyprázdnění. Ozubená kola jsou proti mechanickému poškození chráněna plastovým krytem a rozvodná skříň je vyrobena z masivního plastu. Konkurence na tyto části používají kvalitní ocel. Díky těmto ústupkům je cena na prodej levná - 4 900 Kč vč. DPH.

Limex CM 165 - objem 165 litrů

Vhodné pro použití na malý a středně velkých stavbách. Pro manipulaci jsou vybaveny odolnými koly, pro vyklápění bubnu slouží otočné kolo, nevyrábí se provedení s pákou. Motor míchačky o výkonu 700W je napájen síťovým napětím 230V. Celý stroj váží 58 - 60 Kg. Rozvaděč opět v plastovém provedení. Cena vzhledem k objemu opět levná - 15 100 Kč.

Limex CM 190 - objem 190 litrů

Stavební míchačka, která nalezne uplatnění na velikých stavbách, kde jsou vyžadovány veliké objemy betonu. Vyklápění je řešeno stejně jako u předešlého typu pomocí otočného kola. Jsou v dostání se dvěma typy motorů - buď slabší motor o příkonu 850W nebo silnější o příkonu 1000 W. Bez rozdílu na tomto parametru je napájen standardním síťovým napětím 230V. Nejlevnější z kategorie 190 litrových míchaček - 27 300 Kč.

Limex CM 350 - objem 350 litrů

Tato kategorie obsahuje zcela profesionální stroje pro nejtěžší podmínky a práci v dešti. Při výběru lze zvolit model s elektrickým motorem na napětí 230V, případně benzínovým motorem Honda o výkonu 4500W. Pro manipulaci s míchačkou vážící 210 Kg slouží masivní kovová kola s gumovou pneumatikou. Cena je individuální, nutno dovést ze zahraničí.

Kterou míchačku si nyní vybrat

Pokud volíte tuto značku, tak chcete ušetřit. Proto volte i nejmenší rozměry bubnu, kde je i nejlevnější cena. Mezi 125 litry a 165 litry není zásadní rozdíl, ale cena je více než trojnásobná. Pokud hledáte vysokokapacitní míchačku a zaujala vás levná verze na 350 litrů tak ji lze doporučit. Plastové kryty rozvaděče namísto ocelových a menší pevnost konstrukce nemusí být problémem, pokud k ní budete přistupovat s ohledem.

Stavební Míchačky - www.StavebniMichacky.cz
2009 - 2024