Stavební Míchačka Umacon - Levně na prodej

Firma Umacon působí na trhu již více než padesát let. Mezi jejich sortiment se řadí stavební vrátky, míchačky a vozíky. Motto firmy Umacon je jednoduché - kvalita. Výraznou odlišností oproti jiným značkám je šíře jejich sortimentu. U žádného jiného výrobce nenaleznete natolik rozmanitou nabídku.

Stavební míchačka Umacon

Veškeré míchačky od Umacon jsou velmi robustní stroje, které se vyznačují pevností a tuhostí použitého materiálu. U některých moderních míchaček jsou používány obyčejné tenké plechy. To zde neplatí - zde je dodržována stará ověřená robustnost. Vydrží i to nejdrsnější zacházení bez úhony. Veškeré části jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitní oceli a vše je elektricky svařováno. Veškeré mechanické součásti jsou hermeticky uzavřeny a elektronice neublížím déšť ani voda.

Kvalita a dodržování standardů

Míchačky Umacon jsou vybaveny litinovým talířovým kolem v ochranném pouzdře v souladu s evropskými bezpečnostními standardy. Stejně tak jsou chráněny i řemenice a řemeny. Stavební míchačky na beton mají vždy pedál, který ovládá zámek. Rozvaděč je velmi snadno přístupný a v případě nutnosti lze snadno demontovat.

Poloprofesionální vs. profesionální

Všechny stavební míchačky jsou zařazeny do jedné z kategorií - poloprofesionální nebo profesionální míchačky. V první kategorii nalezneme takové, které se běžně používají na stavbách rodinných domů. V druhé jsou veliké stroje, které jsou vhodné na veliké staveniště a jsou vyráběny pro čistě profesionální potřeby.

Poloprofesionální míchačky Umacon

Stroje, které jsou určeny na menší stavby a pro občasné použití. Dodávány jsou v rozloženém stavu, do kterého je lze opět zpětně uvést. Tím je zaručena jednoduchá skladovatelnost a převážení. pro amatérské použití doporučujeme levný Mixer 90. Pro stavební firmy UL 190 - vzhledem ke konkurenci je levný.

  • Pro 90 Mixer - objem 90 litrů, napájení 230V - cena 5 300 Kč vč. DPH
  • Umacon UL 140 - objem 140 litrů, napájení 230V - cena 14 700 Kč vč. DPH
  • Umacon UL 155 - objem 150 litrů, napájení 230V - cena 19 100 Kč vč. DPH
  • Umacon UL 190 - objem 190 litrů, napájení 230V - cena 32 600 Kč vč. DPH

Profesionální míchačky Umacon

Do této série se řadí stroje určené pro tvrdé podmínky na stavbě. Míchačky jsou schopné pracovat za deště a v prašném prostředí. Veškeré ceny jsou poskytovány na vyžádání a vždy je nutno počítat s dobou čekání - dovoz ze zahraničí.

  • Conventional Concrete - pro těžké podmínky, objem až 500 litrů
  • Concrete tractor - vhodné pro práci ve venkovním prostředí, přívěsná míchačka za traktor, 320 litrů
  • Towable Concrete VOLCANO - určena pro jakoukoliv směs i velmi tuhé, 600 litrů

U míchaček ze všech kategorií je kladen hlavní důraz na odolnost proti mechanickému poškození. Rozvodné skříně jsou chráněny masivní krabicí, všechny rozvody jsou dokonale izolované proti dešti a pro manipulaci slouží kvalitní železná kola.

Ruční elektrická míchadla Umacon

Kromě zmíněných míchaček Umacon nabízí i ruční míchadla, která lze použít k přípravě malty, pryskyřicových směsí, barev a lepidel. I když je nabídka širší, tak v ČR jsou v současné době k dostání 3 nejdůležitější typy.

  • Umacon UM 1010 - příkon 1010W, hmotnost 5,7 Kg, cena 4 600 Kč vč. DPH
  • Umacon UM 1200 - příkon 1200W, hmotnost 6,0 Kg, cena 4 800 Kč vč. DPH
  • Umacon UM 1600 - příkon 1600W, hmotnost 6,2 Kg, cena 5 500 Kč vč. DPH

Na prodej jsou všechny tři varianty. Oproti konkurenci je lze označit jako levné, ale ne nejlevnější. Kvalitou vynikající - vydrží i hrubší zacházení. každé míchadlo má ergonomické držadlo pro dvě ruce a lze volit ze dvou rychlostí. Nabízejí vždy jen jeden úchyt pro míchací metlice.

Stavební Míchačky - www.StavebniMichacky.cz
2009 - 2023