Stavební Míchačka Camac - Levně na prodej

Španělská firma Camac působí ve stavebnictví již více než devadesát let. Soustředí se na celou řadu stavebních strojů od stavebních vrátků až po stavební míchačky. Jen velmi málo lidí zná tuto značku - není v ČR příliš populární. Vyniká především velmi nízkou cenou - na prodej je jedna z nejlevnějších na celém trhu. A přitom si drží přiměřenou kvalitu.

Stavební míchačka Camac CHP

Dobrá kvalita za rozumnou cenu

Všechny řady míchaček Camac se řadí mezi nejlevnější dostupné typy na trhu. Určené jsou pro použití na menších stavbách a pro poloprofesionální použití. I přes cenu a zaměření netrpí poruchovostí a hlavní pozornost je soustředěna na jednoduchou a rychlou údržbu. Ovšem nelze je doporučit stavebním firmám, které by je chtěli používat každý den v roce a to po několik let bez údržby. Camac je vhodný spíše pro stavbu rodinného domu svépomocí, drobné kutilství na zahradě a případně i na chatu. Pro větší projekty a nadměrné zatěžování je vhodnější sáhnout po jiné značce. Pokud jste spíše sezónní uživatel, tak jsou na prodej velmi levně a ušetříte nemalé peníze.

Řady míchaček Camac

Stejně jako u jiných výrobců je největším rozdílem mezi jednotlivými typy především objem bubnu. jelikož se s tím zvyšuje i požadavek na motor, tak stoupá jeho výkon a i cena. Tedy čím větší objem, tím vyšší cena.

  • Camac HC 135 - objem 135 litrů (výkon 500W) - 6 500 Kč vč. DPH
  • Camac HC 150 - objem 150 litrů (výkon 600W) - 9 760 Kč vč. DPH
  • Camac HC 170 - objem 170 litrů (výkon 700W) - 12 090 Kč vč. DPH
  • Camac HC 190 - objem 190 litrů (výkon 800W) - 17 400 Kč vč. DPH
  • Camac HC 200 - objem 200 litrů (výkon 900W) - 23 100 Kč vč. DPH
  • Camac HC 250 - objem 250 litrů (výkon 1 000W) 29 750 Kč vč. DPH
  • Camac HC 300 - objem 300 litrů (výkon 1 100W) - 49 400 Kč vč. DPH
  • Camac HC 350 - objem 350 litrů (výkon 1 200W) - 57 600 Kč vč. DPH

Všechny uvedené typy mají polohovatelné bubny, které se vyprazdňují sklopením pomocí otočného kola. Mimo tyto série jsou v nabídce další dva typy, vyprazdňované vyklopením celého stroje nakloněním dopředu - podobný princip jako vyprazdňování stavebních koleček.

Camac CHP - Celo-vyklápěcí míchačka

Celo-vyklápěcí míchačka s objemem bubnu 80 litrů. Manipulace je zajištěna dvěma pogumovanými koly a motor má přívodní kabel na 380V. Díky absenci mechanických dílů pro vyklápění je předností vysoká spolehlivost a nízká poruchovost. Je nejlevnější v nabídce, především díky své jednoduchosti.

Camac MIX - Malta a obklady

Míchačka obsahuje buben o objemu 85 litrů, čímž se řadí mezi nejmenší stroje v nabídce Camac. Stejně jako Camac CHP je bez mechanických dílů pro vyklápění, což zaručuje nízkou poruchovost a vysokou spolehlivost. Jedná se o buben plněný z vrchu. Míchací hlavice je do něj zavedena rovněž z vrchu. Tento typ je ideální pro míchání jemných směsí - například maltu pod obklady apod. Z hlediska konkurence je při prodeji jedna z nejlevnějších variant.

Speciální provedení Camac

Kromě klasických produktů nabízí Camac i boční řady. Jedná se například o speciální skládací míchačky, které před převozem můžete rozebrat na několik základních kusů. Kromě napájení z elektrické sítě (230V/380V) nabízí i speciální typy s benzínovými a naftovými motory. Všechny tyto produkty jsou ale odvozeny od hlavní produktové řady a vycházejí z ní. Alternativní způsoby pohonu se týkají například HC 190 a možnost rozložení HC 170. V základu jsou levnější než konkurence, při těchto individuálních úpravách se ale ceny srovnávají.

Stavební Míchačky - www.StavebniMichacky.cz
2009 - 2024