Stavební Míchadla Rubi Rubimix - Levně na prodej

Německý výrobce, působící na stavebním trhu již více než šedesát let, patří mezi přední výrobce míchadel a ostatních stavebních strojů pověstných kvalitou zpracování. Ceny míchadel Rubi jsou velmi příznivé. Nejpopulárnějším produktem je ruční míchadlo Rubimix 9. Ale v nabídce nalezneme daleko více rozličných typů míchačů.

Stavební míchačka Rubi

Celá nabídka Rubi stojí na dvou produktových řadách - ruční míchadla (8, 9, 10, 15...) a malé přenosné míchačky na maltu (50, 50N). Nejpopulárnějším produktem v ČR se stal Rubimix 9 a jeho rozšířené varianty, ostatní typy se zde neprosadili a jsou dostupné jen z dovozu. Míchačky na maltu jsou dostupné na českém trhu ve všech provedeních.

Kvalitní stroje a servis

Výrobce Rubi se v stavební sektoru přípravy směsí soustředí především na trh s elektrickými míchadly. Na rozdíl od konkurence zcela opomíjí stavební míchačky, vrátky a lešení. O své zákazníky se stará nejen formou oficiálních záručních, ale i po-záručních servisů. Stejně jako v jiných zemích tak i na území České republiky se nacházejí servisy, které vám uznají reklamaci a bezplatně vše v rámci záruční doby opraví. Není třeba posílat výrobky do Německa, jak je tomu u jiných značek.

Míchadla Rubi typu Rubimix

Zde patří veškeré ruční míchadla, která jsou určena pro míchání cementových směsí, lepidel, pryskyřic a barev. Jednotlivá provedení se liší zejména ve výkonu - čím vyšší číslo, tím výkonnější.

Rubimix 8

Míchadlo s napájením na síťových 230V a výkonem 780W. Vhodný pro míchání až v 40 litrové nádobě. Kvůli nižšímu výkonu je určen na přípravu především řídkých směsí. Vhodný pro domácí a poloprofesionální použití. Pro profesionální využití je příliš slabý.

Rubimix 9 - Nejoblíbenější

Nejoblíbenější typ, který je k dostání v několika variantách. Pro začátečníky a drobné kutili výborně poslouží první varianta. Pokud plánujeme míchadlo Rubi používat v rámci svého zaměstnání, tak se jednoznačně vyplatí investovat do nejdražší varianty - dvojité metlice ušetří spoustu času a hravě si poradí i s tužší směsí.

  • Rubimix 9 BL - až 65 litrů směsi. Jedná se o dvou rychlostní míchadlo s příkonem 1200 W, otáčky 0-610/810 za minutu. Tato základní verze je vhodná pro domácí kutily a občasné využití v domácnosti. Cenově vychází prodej levně - 3 810 Kč vč. DPH.
  • Rubimix 9 BL Plus - až 80 litrů směsi. Opět je vybaveno ergonomický držadlem pro dvě ruce a dvěma rychlostmi. Součástí dodávky jsou i míchací metly. Vhodné pro profesionální práci. Cena je stále levná - 4 675 Kč vč. DPH.
  • Rubimix 9 Duplex - až 90 litrů. Je vybaveno dvěma metlami - lze vidět na fotografii. Příkon 1350W a otáčky 0-480 za minutu. Je třeba počítat s vyšší váhou než u předchozích typů, zde až 7 Kg. Vysoce profesionální Cena již není nejlevnější - 5 210 Kč vč. DPH.

Rubimix 10

Míchadlo s přívodem na 230V a výkonem 950W. Typ 10 je vhodný pro profesionální použití na stavbách s požadavky na fungování při zhoršených podmínkách. S hrubým zacházením je počítáno. Při výběru lze vybrat ze dvou typů. Základní Rubimix 10 má postranní držadlo pro jednu ruku. Typ Rubimix 10 A2 je vybaven držadly pro obě ruky, které zajišťují snadnou manipulaci a jednoduché promíchání směsi.

Rubimix 15

Zcela profesionální míchadlo s výkonem 1500 W a napájením na 230V. Stroj lze použít pro míchání směsí až v 100 litrových nádobách s jakýmkoliv obsahem - lepkavé směsi, velmi husté směsi a cementové směsi. Má ergonomicky tvarovaná držadla, která zajistí pevné držení i při vysokých otáčkách a hustých směsích.

Míchačky Rubi na Maltu - Rubimix 50

Dodává se jako výměnná nádoba, do které se z vrchu sype materiál. A motor s metlicemi je vložen rovněž z vrchní strany a lze vyklonit ven. I když je primárně míchačka určena pro připravování malty, tak si poradí i s tuhou směsí na bázi lepidel či pryskyřic. Praktická kolečka usnadňují transport a na jednu várku lze připravit až 50 Kg směsi. Z celé nabídky se jedná o nejdražší produkt - 24 500 Kč vč. DPH.

Stavební Míchačky - www.StavebniMichacky.cz
2009 - 2024