Prodám elektrický stavební vrátek (Bazar)

Založit novou diskusi
Hlavní strana diskuse
Uživatel

Radim Pavlata

Prodávám elektrický stavební vrátek. Velikou výhodou je, že nemá žádnou konstrukci a není tak omezen výškou. Některé vrátky mají konstrukci a jsou limitováni např. 8 metry. Tento využívá kladky na lešení a jediným limitem je buben na lano. Lze jej tedy využívat až do výšky 15 metrů. Je plně funkční, koupen před 3 roky na stavbu rodinného domu za cenu 12000 Kč. Momentálně jej prodávám jako bazarový kus za 6000 Kč. Jsem z Kroměříže, Zlínský kraj. V případě zájmu zašlu fotografie. Vrátek je elektrický, součástí je lano a i elektrická prodlužka. Motor o výkonu 2.5kW a nosnost přibližně 400 Kg. Stroj má i magnetickou brzdu! Jedná se o tovární výrobu, Einhell Global Seihebezug. Stroj byl skladován vždy v suchém prostředí, je jako nový. Pište, první zájemce bere.

Uživatel

Petr Parkáč

Připojím se k tématu. Mám na prodej starší elektrický (440V) vrátek, bazar. Výrobcem je Škoda, typ SVŠ 125A. Původem z ČR, tovární výroba. Rok výroby 1989, ale v dobrém stavu, ještě na minimálně jednu stavbu určitě poslouží. Z technického pohledu je v dobrém stavu, plně funguje. Součástí je i lano o délce 50 metrů a průměru 4,2 mm. Motor 1,1 kW, rychlost zdvihu 27 metrů za minutu. Nosnost je asi 125 Kg. Jeho hmotnost je 140 Kg. Obsahuje i koncové spínače na začátek a konec lana. Velmi zachovalý kus. Tento inzerát jsem zveřejnil i v jiných bazarech, takže očekávám, že se velmi rychle udá. Pište mi prosím na petrparkac@seznam.cz. Nevím jak zde připojit fotografie, pokud se mi ozvete, tak Vám na ně pošlu odkaz.

Uživatel

Nikola Jaša

Prodám elektrický stavební vrátek za cenu 3000 Kč. Odběr Brno, telefonní číslo k další domluvě 777336996. vrátek jsme nějakou dobu nepoužívali a byl pouze uskladněn. Z toho důvodu by potřeboval nějaké opravy, zejména vyměnit kabeláž, která je poškozená. Vhodné ke koupi někomu, kdo si jej umí opravit sám. Vrátek má rozvodný box (ovládací skříňka na kabelu). Takže jej lze ovládat z více míst a nemusíte neustále někam běhat. Součástí je i navíjecí buben s ocelovým lanem a hákem na konci. Je na kolečkách, lehká manipulace. 3-fázové napájení. V případě Vašeho zájmu ihned telefonujte. technický stav je trochu horší, jsou třeba nějaké opravy.

Uživatel

Josef Jarmilka

Nabízím k prodeji nepoužívaný starší stavební vrátek. Je zcela kompletní, žádná čínská výroba, ještě poctivá česká. Výrobce: Okresní průmyslový opravárenský podnik Vsetín se sídlem ve Valašském Meziříčí. Okenní vrátek, typ OVM160. Nosnost je 160 Kg. Délka lana 46 metrů. rychlost zdvihu 22 metrů za minutu. Rok výroby 1989. Napájení 3x50 Hz. Příkon 1,1 kW. Jištění 3,5 A. Krytí IP 44. Ovládání 380 V. Počet sepnutí 120 za hodinu. Jsem z Tachova a při rozumné dohodě jsem ochoten jej i někam přivést. Moje žádaná cena je 16 000 Kč. Ale můžeme se i nějak domluvit. Pište prosím zde.

Uživatel

Adam Malaník

Dobrý den pane Pavlata. Chystáme se stavit dům svépomocí a velmi nás zaujal Váš inzerát na stavební vrátek. Můžete nás prosím co nejdříve kontaktovat na adrese adammalanik@seznam.cz? Jsme z Ostravy, děkujeme. Malaníkovi

Uživatel

Jaroslav Kalivoda

Nabízím k prodeji profesionální závěsný vrátek od firmy Sharks. Byl koupen za 5200 Kč, dám jej jako bazarový kus za 2600 Kč, férová cena. Síťová přípojka: je na 230 V, 50 Hz. Maximální nosnost bez pomocné kladky činí 300 Kg a maximální zdvih bez pomocné kladky je 11.5 metru. Ale nosnost s pomocnou kladkou může být až 600 kg, ale s kladkou se dostane do 5.7 metrů. Vše je odzkoušeno a funguje výborně. Byl využíván na naší stavbě a nikdy žádný problém. Příkon motoru je 1200W. Má prodloužené ovládání na kabelu, lehká manipulace a ovládání. Obrázky viz internet závěsný elektrický vrátek Sharks 300/600.

Uživatel

Milan Karkulka

Bazar - nabízím k prodeji elektrické vrátky po krachu stavební firmy. V nabídce je více než 40 zcela funkčních kusů, které byly ještě do nedávné doby využívány jako profesionální stroje. V nabídce jsou starší kusy československé výroby, novější a i vrátky zakoupené v posledním půl roce. Kompletní seznam zašlu na vyžádání. Bohatý výběr, nejlevnější ceny. Likvidace firmy - zbavujeme se toho za každou cenu. Fotografie, seznam a technické parametry na MilanKarkulka@seznam.cz. Děkuji.

Uživatel

Roman Vašek

Prodávám vrátek typ EVL 250 továrního původu. maximální nosnost břemene 250 kg, napájecí napětí 380 V, hmotnost stroje 260 kg. Prodávám jako komplet kde nic nechybí, není třeba nic dokupovat ani opravovat. Délka ocelového lana 80 metrů. Je vybaven dálkovým ovládáním pro lehkou manipulaci. Povrch je zkorodovaný, jediná potřebná oprava je maximálně nátěr, jinak na 100% funguje. Pro více informací prosím volejte na telefonní číslo. Poznámka: vrátek již byl prodán v jiném bazaru, už nevolejte, děkuji.

Uživatel

Marie Telková

Prodávám po mém otci vrátek, který má samostojný podstavec. Lze tedy složit na jakémkoliv místě bez nutnosti další podpory nebo fixace. Součástí je vrátek (motor), lano, konstrukce a všechny kabely. Konstrukce až do výše 8 metrů. Nejlepší bude, pokud se mi ozvěte a já Vám budu moci poslat fotografie k posouzení současného stavu. Napájený je z velkého tlustého kabelu, který má 4 kolíky, zřejmě 380 nebo 400V. Je starší výroby, byl zakoupen v roce 1995 ke stavbě domu. Od té doby skladován ve sklepě a nepoužívám. Cena 5000 Kč. Email: marie.telkova@seznam.cz. Plzeň a okolí. Doprava z mé strany není možná.

Uživatel

Jan Hanák

Přidávám do bazaru nabídku elektrického vrátku, výroby Škoda Mladá Boleslav. typ je neznámý. Motor odhadem 2.5 Kw, hmotnost 300 Kg, vytáhne až 250 Kg. Cena 2500 Kg. Chybí přívodní kabel, nutno mít vlastní. Funguje, ale byla by vhodná oprava povrchových krytů. Fotky budu mít k dispozici začátkem příštího týdne, napište si o ně. Při rychlém jednání je možná i sleva. V případě zájmu mohu přidat i starší míchačku, která je ovšem nefunkční, vyhořel motor. Ale ostatní mechanické části jsou v pořádku. Já ji již nevyužiji, tak ji daruji za odvoz.

Uživatel

František Kryl

Právě jsem Vám poslal email. Prosím o poslání fotek a sdělení ceny, kterou si představujete. Mohu Vám nabídnout maximálně 4000 Kč. Děkuji za rychlou reakci!

Uživatel

Tomáš Pazdera

Může někdo nabídnout k prodeji starší z bazaru? Jsem z Brna a jsem ochotný si s přívěsem přijet i do 30 Km. Nabídněte prosím i včetně ceny a především chci vidět první obrázky. Velice spěchá, potřeboval bych ho už tento víkend na stavbě.

Uživatel

Jaroslav Kalivoda

Dobrý den. Prosím o názor, zda by vámi inzerovaný vrátek by byl vhodný k orbě pole 10 x 25 metrů. Děkuji, hezký den, Petr Jirmus.

Uživatel

Jiří Háněl

Prodám stavební vrátek tovární výroby. Výroba Valašské Meziříčí. Zdvih vrátku je až 20 m. Plně funkční a v zachovalém stavu. Cena 4500 Kč. Zájemci pište na adresu jurashan@tiscali.cz - na vyžádání zašlu fotografie. Jsem z Vysokého Mýta.

Uživatel

Jaroslav Kalivoda

Ozvěte se mi prosím na adresu ecrt@seznam.cz. Stavební vrátek (lanový zvedák) Sharks 300/600. Nosnost 600 Kg, síťové napájení.

Uživatel

Menšík

Mám zájem koupit vrátek z Kroměříže a velmi blízkého okolí. Pokud by jste někdo nějaký nabízel na prodej, tak mi prosím zatelefonujte na telefon 603582759. Na ceně apod. se domluvíme. Předem děkuji.

Uživatel

Radka Zímová

Poptáváme vrátek, minimální požadavky, nosnost 100-200 kg, motor dole, ovládání též dole, dosah lana až do 12 m, pokud můžete nějaký nabídnout, budeme vděčni - středočeský kraj, Praha. Děkuji. - Nabídky prosím na mail: priprava@palladium.cz

Reagovat na toto téma

Jméno
Text
Napište číslicí "třicet jedna":
Stavební Míchačky - www.StavebniMichacky.cz
2009 - 2024