Stavební míchačka české výroby od českého výrobce

Založit novou diskusi
Hlavní strana diskuse
Uživatel

T.M.

Zdravím, znáte nějaké české výrobce stavebních míchaček? Narazil jsem na stavební míchačku AG - 125 případně 135 od české firmy AG Vizovice a.s. Máte s ní někdo zkušenost? Znáte nějakou jinou českou firmu, která aktuálně vyrábí stavební míchačky?

Uživatel

Miloš Trejbal, Liberec

Nejlepší míchačky od českého výrobce jsou: Zámečnictví Deza Terst u Jihlavy a Hornet Ostrava. Mohu dát kontakty na tyto výrobce. Koukněte se na mé stránky, oprava Míchaček Liberec Neko Kromeříž. Nejlepší a nejspolehlivější výrobky jsou ale ze Slovenska. Mohu ale taky doporučit ty z Ostravy a z Terstě. Rád podám další info nebo poradím při výběru.

Uživatel

Jára Z.

Stavební míchačky od AG Vizovice a.s. jsou dobré. Sice jsem ji viděl a používal jen jednou, ale připadala mi bytelná. Pokud se podíváte na inzeráty tak se české Hornet docela dost nabízejí. Takže bych řekl, že i celkem dost toho musí vydržet, pokud se prodávají v bazarech jako použité a plně funkční.

Uživatel

Semrád, Kunovice

Sám o žádném českém výrobci stavebních míchaček nevím a ani jsem nikdy českou míchačku na stavbě neviděl (pokud nepočítám ty, které si doma vyrobili lidé z motorů trabantů). Docela dost jsou oblíbené Limex, Camac, Umacon a Atika. Zvlášť Atika je dost populární a ani nevyjde tak draho.

Uživatel

P. Hrabal

Podívat se na nabídku bazarů je dost dobrý nápad. Jednak se tak člověk dozví, které míchačky jsou nejvíc populární. Což může být docela dobré, protože půjdou velmi lehce sehnat v každém městě a taky nebude problém se servisem nebo náhradními díly. Taky je dobrý nápad podívat se do inzerce na to, v jakém stavu se ty míchačky prodávají. Jestli je po 3 letech na odpis nebo po 10 letech na dešti je pořád jako nová.

Pokud by jste si ale vybíral míchačku z bazaru, tak vám nedoporučuji nic kupovat od stavebních firem. Jejich míchačky jsou velmi vytížené, neustále používané a zedníci se k nim nechovají jako k vlastní. Naopak dobré nabídky najdete od lidí, kteří prodávají své vlastní. Většinou mají za sebou jednu nebo dvě sezóny, byly používány na jedné stavbě, nebyly často převáženy a byly přes zimu někde schované.

Uživatel

Anonym

Ad Limex, Camac, Umacon a Atika. Pokud se nemýlím, tak to není od českých výrobců, ne? Myslím si, že jsou to chorvatské, německé a rakouské výrobky dovážené do ČR? Nevíte někdo?

Uživatel

Jan Seemann

Atika mají anglického výrobce, Umacon španělského a Limex je ze Slovinska. U Camac výrobce nevím.

Reagovat na toto téma

Jméno
Text
Napište číslicí "třicet jedna":
Stavební Míchačky - www.StavebniMichacky.cz
2009 - 2024